به صدای ژن‌هایت گوش بده!

تست ژنتیکی مای‌ژن، نگاه شما را به زیبایی، لاغری، تغذیه و تناسب اندام متحول می‌کند

شما متمایز هستید، خودتان را کشف کنید

تست جامع سلامتی و تناسب اندام

برای رسیدن به تناسب اندام، لاغری، اهداف ورزشی، سلامتی و طول عمر بیشتر و ساختن ماهیچه لازم است طرز زندگی صحیحی را انتخاب کنید

 !بهترین طرز زندگی بر اساس ژنتیک شخصی تو 

تست ژنتیکی تناسب اندام و ورزش

با نگاه عمیق به ژن های شما و پژوهش های انجام شده بر روی قهرمانان جهان، ما به شما کمک می‌کنیم که بهترین خودتان باشید

!برای بهترین بودن باید خودت رو بهتر بشناسی

تست ژنتیکی تغذیه و سلامتی

اگر می خواهید لاغر شوید، به تناسب اندام برسید، بیشتر سالم بمانید و سالم تر غذا بخورید، ژن هایتان راه رسیدن به اهدافتان را به شما نشان خواهند داد

!راهی که مختص تو و ژنتیک خاص تو است

 ورزشکارانی که متناسب با ژنتیک شخصی خود تمرین می‌کنند،

پیشرفت چشم‌گیری نسبت به سایر ورزشکاران دارند.

“Biology of Sport, April 2016

پس از سفارش چه چیزی دریافت می‌کنید؟

یک جعبه حاوی کیت جمع‌آوری بزاق به همراه دفترچه راهنما، به منزل یا محل کار شما ارسال می‌شود. پس از دریافت نمونه از شما، با استفاده از DNA موجود در بزاق، تست‌های پیشرفته ژنتیکی انجام می‌شود.

همه آزمایش‌ها در آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی و با همکاری شرکت Genetek Biopharma آلمان توسط متخصصین انجام می‌شود. پس از حداکثر ۲۰ روز کاری، نتیجه تست شما به صورت یک گزارش کامل و تفسیر شده که دنیای جدیدی از اطلاعات ژنتیکی شخصی شما را در اختیار قرار می‌دهد، به دست‌تان می‌رسد.

این گزارش اطلاعات جامعی از جمله بهترین نوع رژیم غذایی، ویتامین‌ها و مکمل‌های خاص شما و نیز اطلاعات ورزشی تخصصی مانند پتانسیل ورزش‌های قدرتی و استقامتی و نیز توانایی ریکاوری پس از تمرین را برای شما به ارمغان می‌آورد.

فقط با استفاده از بزاق، شما را کشف خواهیم کرد!

بدون نیاز به خون

 

در خانه (یا هر جای دیگر)، نمونه بزاق خود را مطابق دستورالعمل کیت آماده کنید و برای آزمایشگاه ما بفرستید.

در مورد نحوه کار ما بیشتر بدانید.

ژنتیک شخصی، ابزار قدرتمندی است که می‌توانید با استفاده از آن، تغییرات مثبت و پایداری را در شیوه زندگی خود به وجود آورید و در بهترین حالت سلامتی باشید!

پایگاه علمی

برای اطلاع بیشتر از آخرین پژوهش‌ها، مطالب علمی و انگیزشی مرتبط با ژنتیک، سلامتی و تناسب اندام، بلاگ علمی ما را مطالعه فرمایید.

تجربه ی شما

ما منتظر ارسال تجربیات شما و تاثیر مای ژن بر زندگی شما هستیم.

رضا

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

از تست ژنتیکی چه چیزی درباره ی خودم خواهم فهمید؟
آزمایشات ژنتیکی مای‌ژن اطلاعات مهمی در ارتباط با سلامتی، مناسب ترین رژیم غذایی و پتانسیل ورزشی را در اختیار شما قرار خواهد داد. از آنجایی که ژنتیک افراد با یکدیگر متفاوت است، اطلاعات متفاوتی نیز از DNA افراد مختلف بدست می آید. به یاد داشته باشید که DNA شما مختص شما است! استفاده از رژیم های غذایی و هم چنین برنامه های ورزشی مطابق با ژنتیک منحصر به فرد شما، بسیار کارآمد تر از برنامه های روتین ورزشی و غذایی است!
خدمات مای ژن چیست و چه تفاوتی میان آنها وجود دارد؟
خدمات مربوط به مای ژن(myGene) شامل ۳ دسته ی کلی میباشد: ۱- تست ژنتیکی تغذیه و سلامتی(توصیه شده برای همه افراد) ۲-تست ورزشی و تناسب اندام(توصیه شده برای ورزشکاران) ۳- تست جامع تغذیه و سلامتی و تناسب اندام (تست جامع در بر گیرنده ی دو تست تغذیه و ورزش است.) لازم به ذکر است که تست چهارمی نیز وجود دارد که شامل تست جامع تغذیه و ورزش به همراه پکیج ویژه ی سلامتی است. اطلاعات بیشتر
تاریخچه آزمایشگاه دکتر زینلی چیست؟
آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و با در اختیار داشتن بیش از ۶۰ نفر پرسنل کار آزموده و مجرب و دستگاه های پیشرفته و مدرن و تجهیزات متعدد به عنوان بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه ژنتیک پزشکی کشور مشهور شده است.این آزمایشگاه توسط دکتر سیروس زینلی تاسیس گردیده است. دکتر سیروس زینلی چهره تاثیرگذار بیوتکنولوژی کشور و استاد تمام انستیتو پاستور از چهره‌های سرشناس و پیشکسوت بیوتکنولوژی پزشکی محسوب می‌شود. شناسایی و تشخیص پیش از تولد ناهنجاری‌های ژنتیک و به طور ویژه کاهش جمعیت مبتلا به تالاسمی در کشور از دستاوردهای ارزنده ایشان می باشد.
چه ارتباطی میان مای ژن، شرکت Genetek Biopharma و شرکت آتیه زیست درمان وجود دارد؟
محصول مای ژن (myGene) توسط شرکت زیست آتیه درمان طراحی و وارد بازار ایران گردیده است. این محصول  آزمایش های کنترل کیفیت خود را با موفقیت پشت سر گذاشته است و دارای لایسنس کیفیت از شرکت آلمانی تبار  Genetek Biopharma می باشد. لازم به ذکر است که با توجه به اهمیت صحت و دقت در آزمایشات ژنتیکی، آزمایشات ژنتیکی مورد نیاز در آزمایشگاه دکتر زینلی انجام میگیرد.
تاریخچه ی آزمایشات ژنتیکی شخصی(personalized genetic testing) چیست و در کدام کشور ها رایج است؟
شرکت های مختلفی در سراسر جهان تقریبا از سال ۲۰۰۲ میلادی در راستای گسترش تست های ژنتیکی شخصی پا بر میدان گذاشتند و با گذر زمان با توجه به پیشرفت های علمی که در یک دهه ی اخیر اتفاق افتاد تعداد این شرکت ها و آزمایشات ژنتیکی افزایش یافت. هم اکنون شرکت های معروفی در ایالات متحده ی امریکا و هم چنین  انگلستان و کشور های اروپایی نظیر آلمان، اسپانیا و غیره در حال فعالیت در این عرصه هستند. شرکت زیست آتیه درمان مفتخر است که پیشگام  ارایه ی خدمات شخصی بر پایه ی ژنتیک در ایران میباشد.

Genetek Biopharma

آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی

آتیه زیست درمان