.

 

 

 

 

.

 

 

 

 

.

 

 

رژیم غذایی و برنامه سلامتی بر اساس ژنتیک خاص شما

رژیم، مکمل و برنامه ورزشی مناسب شما با همه متفاوت است. شما منحصر به فرد هستید، با شناخت بدنتون بهترین باشید

همین امروز سبک زندگیتون رو متحول کنید

تغذیه و سلامتی

دوست دارید بهترین رژیم غذایی و سبک زندگی که مناسب ساختار ژنتیکی و متابولیسم شماست رو بشناسید؟ دقیقا چه ویتامین ها و مواد معدنی و چقدر برای بدنتون لازمه؟

.

ورزش و تناسب اندام

قدرتی یا استقامتی؟ کاربردی‌ترین و شخصی‌ترین برنامه ورزشی و ریکاوری که باعث میشه به بهترین نتایج برسید رو داشته باشید

.
.

پکیج جامع تغذیه، سلامتی و تناسب اندام

 پکیج کامل تغذیه، سلامتی و ورزش که موثرترین انتخاب ها و برنامه ها رو برای رسیدن به اهدافتون مشخص می کنه. فقط یکبار برای همیشه

.
.

 

آزمون و خطا رو از مسیر رسیدن به اهدافتون حذف کنید


بدن شما از سلول تشکیل شده. در هسته هر سلول ماده ژنتیکی DNA وجود داره که اون رو از پدر و مادرتون به ارث بردید. این اطلاعات ژنتیکی تعیین کننده ویژگی‌های اصلی بدن شماست.
ما ژن‌های شما رو بررسی می‌کنیم و گزارش‌های کامل تغذیه، سلامتی و ورزش رو در اختیارتون میذاریم که برای تمام عمر نگاه شما رو به سلامتی و تناسب اندام متحول می‌کنه.

مطالعه بیشتر

سلامتی حاصل ژنتیک و سبک زندگی شماست

وقتی که صحبت از حفظ سلامتی، رسیدن به وزن دلخواه، افزایش انرژی و بهبود عملکرد ورزشی میشه، به حدس و گمان و توصیه‌های کلی نمیشه اعتماد کرد. طبق پژوهش‌ها، ۹۰ درصد رژیم‌های غذایی به خاطر اینکه پاسخ بدن هر فرد با دیگری متفاوته با شکست مواجه میشن.
آزمایش‌های ژنتیک سبک زندگی، امروزه در کشور‌های پیشرفته‌ بسیار رایج‌اند.
خوشبختانه شما حالا می‌تونید در ایران این تست هیجان‌انگیز رو انجام بدید!

همین الان خودت رو بشناس

پس از سفارش چه چیزی دریافت می‌کنید؟

یک جعبه حاوی کیت جمع‌آوری بزاق به همراه دفترچه راهنما، به منزل یا محل کار شما ارسال می‌شه. پس از دریافت نمونه از شما، با استفاده از DNA موجود در بزاق، تست‌های پیشرفته ژنتیکی و آنالیز انجام می‌شه.

همه آزمایش‌ها در آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی و با همکاری شرکت Genetek Biopharma آلمان توسط متخصصین انجام می‌شه. پس از حداکثر ۲۰ روز کاری، نتیجه تست شما به صورت یک گزارش کامل و تفسیر شده در ۴۰ صفحه به دست‌تون می‌رسه که دنیای جدیدی از اطلاعات ژنتیکی شخصی شما را در اختیار قرارتون می‌ده.

این گزارش اطلاعات جامعی از جمله بهترین نوع رژیم غذایی، ویتامین‌ها و مکمل‌های خاص شما و نیز اطلاعات ورزشی تخصصی مانند پتانسیل ورزش‌های قدرتی و استقامتی، توانایی ریکاوری و پتانسیل هوازی رو برای شما به ارمغان می‌آره.

 

فقط با استفاده از بزاق، شما را کشف خواهیم کرد!

بدون نیاز به خون

 

در خانه (یا هر جای دیگر)، نمونه بزاق خودتون رو مطابق دستورالعمل کیت آماده کنید و برای آزمایشگاه ما بفرستید. ما تکنولوژی تخلیص DNA از بزاق رو داریم.

در مورد نحوه کار ما بیشتر بدانید

حفاظت از حریم خصوصی شما اولویت ماست

ما اطلاعات شخصی و ژنتیکی شما را با هیچ سازمان یا فرد دیگری به اشتراک نمی‌گذاریم.
کلیه اطلاعات توسط سرورهای امن آزمایشگاه آنالیز می‌شوند.

پایگاه علمی

برای اطلاع بیشتر از آخرین پژوهش‌ها، مطالب علمی و انگیزشی مرتبط با ژنتیک، سلامتی و تناسب اندام، بلاگ علمی ما را مطالعه کنید.

تجربه ی شما

ما منتظر ارسال تجربیات شما و تاثیر مای ژن بر زندگی شما هستیم.

آزمایش خوبی بود. این تست رو به ورزشکاران توصیه می کنم.

 

 

 


خانم مهسا جاور

عضو تیم ملی روئینگ

برای من که خیلی جالب بود که بر اساس ژنتیکی که مخصوص خودمه حساسیت بدنم رو فهمیدم و کلی موارد دیگه که بنظرم یک بار تو زندگی لازمه این آزمایش رو هر کسی انجام بده.

خانم نیلوفر اردلان
کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال بانوان

 تازه فهميدم دليل اينكه بدن من انقدر راحت با كتوژنيك خودش رو تطبيق داد و بعد هم كه به وزن دلخواهم رسيدم حاضر به رها كردنش نبودم اين بوده كه با ژنتيكم هماهنگ بوده!

خانم پرستو فراهانی
بلاگر سلامتی و لایف استایل

تاحالا فکر می کردم خيلى تغذيه ى سالمى داشتم اما با يك تست كوچيك فهميدم تاحالا چقدر اشتباه می کردم!

 

 

خانم مریم طوسی
رکودار دو سرعت ایران، دارنده ی مدال طلای آسیا

هنوز سوالی برایتان باقی مانده است؟

از تست ژنتیکی چه چیزی درباره ی خودم خواهم فهمید؟

آزمایشات ژنتیکی مای‌ژن اطلاعات مهمی در ارتباط با سلامتی، مناسب ترین رژیم غذایی و پتانسیل ورزشی را در اختیار شما قرار خواهد داد. از آنجایی که ژنتیک افراد با یکدیگر متفاوت است، اطلاعات متفاوتی نیز از DNA افراد مختلف بدست می آید. به یاد داشته باشید که DNA شما مختص شما است! استفاده از رژیم های غذایی و هم چنین برنامه های ورزشی مطابق با ژنتیک منحصر به فرد شما، بسیار کارآمد تر از برنامه های روتین ورزشی و غذایی است!

خدمات مای ژن چیست و چه تفاوتی میان آنها وجود دارد؟

خدمات مربوط به مای ژن(myGene) شامل ۳ دسته ی کلی میباشد: ۱- تست ژنتیکی تغذیه و سلامتی(توصیه شده برای همه افراد) ۲-تست ورزشی و تناسب اندام(توصیه شده برای ورزشکاران) ۳- تست جامع تغذیه و سلامتی و تناسب اندام (تست جامع در بر گیرنده ی دو تست تغذیه و ورزش است.) لازم به ذکر است که تست چهارمی نیز وجود دارد که شامل تست جامع تغذیه و ورزش به همراه پکیج ویژه ی سلامتی است. اطلاعات بیشتر

تاریخچه آزمایشگاه دکتر زینلی چیست؟

آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی با بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و با در اختیار داشتن بیش از ۶۰ نفر پرسنل کار آزموده و مجرب و دستگاه های پیشرفته و مدرن و تجهیزات متعدد به عنوان بزرگترین و مجهزترین آزمایشگاه ژنتیک پزشکی کشور مشهور شده است.این آزمایشگاه توسط دکتر سیروس زینلی تاسیس گردیده است. دکتر سیروس زینلی چهره تاثیرگذار بیوتکنولوژی کشور و استاد تمام انستیتو پاستور از چهره‌های سرشناس و پیشکسوت بیوتکنولوژی پزشکی محسوب می‌شود. شناسایی و تشخیص پیش از تولد ناهنجاری‌های ژنتیک و به طور ویژه کاهش جمعیت مبتلا به تالاسمی در کشور از دستاوردهای ارزنده ایشان می باشد.

چه ارتباطی میان مای ژن، شرکت Genetek Biopharma و شرکت آتیه زیست درمان وجود دارد؟

محصول مای ژن (myGene) توسط شرکت زیست آتیه درمان طراحی و وارد بازار ایران گردیده است. این محصول  آزمایش های کنترل کیفیت خود را با موفقیت پشت سر گذاشته است و دارای لایسنس کیفیت از شرکت آلمانی تبار  Genetek Biopharma می باشد. لازم به ذکر است که با توجه به اهمیت صحت و دقت در آزمایشات ژنتیکی، آزمایشات ژنتیکی مورد نیاز در آزمایشگاه دکتر زینلی انجام میگیرد.

تاریخچه ی آزمایشات ژنتیکی شخصی(personalized genetic testing) چیست و در کدام کشور ها رایج است؟

شرکت های مختلفی در سراسر جهان تقریبا از سال ۲۰۰۲ میلادی در راستای گسترش تست های ژنتیکی شخصی پا بر میدان گذاشتند و با گذر زمان با توجه به پیشرفت های علمی که در یک دهه ی اخیر اتفاق افتاد تعداد این شرکت ها و آزمایشات ژنتیکی افزایش یافت. هم اکنون شرکت های معروفی در ایالات متحده ی امریکا و هم چنین  انگلستان و کشور های اروپایی نظیر آلمان، اسپانیا و غیره در حال فعالیت در این عرصه هستند. شرکت زیست آتیه درمان مفتخر است که پیشگام  ارایه ی خدمات شخصی بر پایه ی ژنتیک در ایران میباشد.

آتیه زیست درمان

آزمایشگاه ژنتیک دکتر زینلی

Genetek Biopharma

سایفرکد