Family Test چیست؟

این تست دقیق‌ترین راه تأیید نسبت‌های پدر- فرزندی و یا مادر- فرزندی است. هریک از ما نیمی از DNA خود را از مادر و نیمی را از پدر به ارث می‌بریم، در نتیجه با بررسی و مقایسه نمونه DNA فرزند و والدین، پدر یا مادر بیولوژیک قابل تشخیص است.

چطور می‌توانم Family Test را سفارش بدهم؟

از اینجا، تست را سفارش دهید. پکیج نمونه‌گیری با هماهنگی شما، به آدرس دلخواه شما ارسال می‌شود. نمونه بزاق فرزند و والد مورد آزمایش (پدر یا مادر) را در پکیج مخصوص جمع‌آوری کرده و فرم‌های مربوطه را تکمیل می‌کنید. سپس با هماهنگی برای آزمایشگاه ارسال می‌کنید. اگر سوالی دارید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.
در ضمن هیچ نیازی به معرفی‌نامه از دادگاه یا کلانتری وجود ندارد.

آیا می‌توانم با نمونه‌ای به غیر از بزاق آزمایش را انجام بدهم؟

بله. در صورتی که امکان تهیه نمونه بزاق وجود نداشته باشد، ما می‌توانیم از نمونه ناخن و مو (دارای ریشه) نیز استفاده کنیم. در صورتی که مایلید نمونه‌ای بجز بزاق استفاده کنید، پیش از سفارش با کارشناسان ما مشورت نمایید (۰۲۱۸۸۹۲۰۲۵۷).

آیا ممکن است نتیجه آزمایش من در اختیار شخص دیگری قرار گیرد؟

خیر. نتیجه آزمایش فقط و فقط در زمان تعیین‌شده توسط شما، به آدرس خودتان و یا به ایمیل‌تان (که در فرم اولیه ثبت کرده‌اید) ارسال خواهد شد. نتیجه به هیچ عنوان به صورت تلفنی یا هر شکل دیگر در اختیار هیچ شخص یا شرکت دیگری قرار نخواهد گرفت.

آیا می‌توانم برای ارائه به دادگاه و سایر مراکز قانونی از Family Test استفاده کنم؟

برای انجام این آزمایش لازم است حضوری به آزمایشگاه ما مراجعه کنید تا احراز هویت هنگام نمونه‌گیری انجام شود. البته مراحل انجام آزمایش و دقت صورت گرفته در تست غیرحضوری هیچ تفاوتی با تست قانونی ندارد و نتایج در هر حال کاملاً دقیق و مطمئن است.

دقیق‌ترین و معتبرترین آزمایشگاه تعیین هویت در ایران: آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی

Family Test در آزمایشگاه ژنتیک پزشکی دکتر زینلی انجام می‌شود. این مرکز با سابقه ۱۸ ساله در تعیین هویت مولکولی، آزمایشگاه مورد تأیید پلیس ناجا، قوه قضاییه و اداره مهاجرت است. همچنین تعیین هویت شهدای گمنام با همکاری این آزمایشگاه انجام می‌گیرد. Family Test با بالاترین استاندارد و دقت، مانند سایر نمونه‌های پزشکی قانونی انجام می‌گیرد.

۱) Family Test خود را سفارش دهید.

پس از سفارش Family Test، همکاران ما در اولین روز کاری با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی، کیت را برای شما ارسال می‌کنند. ارسال و دریافت کیت در تهران رایگان است!

۲) نمونه خود را برای ما ارسال کنید.

در خانه (یا هر جای دیگر!) نمونه بزاق یا سایر نمونه‌های مجاز خود را مطابق راهنمای کیت جمع‌آوری کنید و با هماهنگی همکاران ما آن را به آزمایشگاه ارسال کنید.

۳) نتیجه خود را دریافت کنید!

نمونه DNA شما در آزمایشگاه آنالیز می‌شود و نتایج آن تا حداکثر ۷ روز کاری پس از دریافت نمونه، برایتان ارسال می‌شود.

می‌خواهم Family Test را سفارش بدهم

 myGene Family Test

 

۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان

۱,۴۵۰,۰۰۰ تومان

ویژگی‌ها

-اطمینان از رابطه پدر و فرزندی

-اطمینان از عدم جابجایی نوزاد در هنگام تولد

-تعیین پروفایل پس از انجام IVF